Pixcell Biom 2Billion/mL
De PURCELL Pixcell Biom 2Billion/mL is een kalmerende ampoule die de huid helpt herstellen en sterker maakt. Lees meer
De PURCELL Pixcell Biom 2Billion/mL is een kalmerende ampoule die de huid helpt herstellen en sterker maakt. Deze lichte behandeling versterkt de huidbarrière, vermindert roodheid en helpt de huid weer in balans te brengen. De formule trekt snel in zonder plakkerig gevoel en zorgt voor een frisse, gezonde uitstraling. Perfect voor een gevoelige of vermoeide huid die extra verzorging nodig heeft.
Ingredients we love:
- Bifida Ferment Lysate: Ondersteunt het natuurlijke herstel van de huid en verzacht roodheid.
- Lactobacillus Ferment Lysate: Helpt de huid te versterken en maakt haar zachter en gladder.
Why we love it
Maakt de huid rustiger en egaler, met een gezonde glans. Trekt direct in en laat de huid soepel en comfortabel aanvoelen. Ideaal na een behandeling of wanneer de huid extra verzorging nodig heeft.
Bifida Ferment Lysate 45%, Lactobacillus Ferment Lysate 45%, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin
Voor de meest actuele ingrediëntenlijst, raadpleeg de productverpakking of neem contact met ons op voor een productfoto.
| Merk | PURCELL |
| Inhoud | 30ml |
| Huid conditie | |
| Huidtype | |
| Textuur | |
| Plaats van herkomst | Zuid-Korea |
| Voorkeur |

Viral K-Beauty




















